Informácie o nás :

Predseda : Čangel Josef  (admin webstránky)

Veliteľ : Chalmovský Peter

Referent prevencie - preventivár : Ing. Solíková Patrícia

Tajomník : Hívešová Katarína

Pokladník :  Belianska Anna

Strojník : Ing. Petrík Jozef

Referent pre mládež : Belianský Lukáš

Predseda revíznej komisie : Duchovičová Helena

Členovia revíznej komisie : Maxová Alena , Buláková Jana ,

Ostatný členovia výboru :  Pastierik Ján, Grznár Anton, Duchovič MiroslavSolík Jakub, Marko Pavel,

Organizácia má 65 členov a 4 čestných členov .

Naše stroje a technika

Admin webstránky

história

14.01.2017 17:35